Проблеми з потенцією
Спрашивает: Владислав
Пол: Мужской
Возраст: 36 лет
Здравствуйте, На протязі останніх 13 років виникали проблеми з потенцією, останнім часом протягом місяця взагалі секса не хочеться, дружина сердиться, в чому може бути проблема, на роботі інколи виникають стресові ситуації, були випадки коли члена бистро падає довго не міг кінчити.
Категория: Сексолог-андролог
1 ответ
Причины ваших расстройств могут быть самые разные. Нужно выполнить УЗИ сосудов полового члена, исследовать общий тестостерон, ЛГ, ГСПГ, ТТГ, пролактин, эстрадиол, сахар крови и посетить сексолога(андролога)