Прищі на тату

Спрашивает: Настя
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Вітаю, зробила татуювання в гарному салоні, ймовірність інфікування відсутня. На другий день під плівкою почали зʼявлятися маленьки гнійнички, не на самій татуїровці а просто на участках шкіри під плівкою, шт 4-5. На 4 день зняла плівку та обробила мірамістином, намазала бепантеном. Але залишилися червоні плями, не болять і більше нічого не бентежить. Що роботи і чи варто йди до лікаря в такому випадку?
Категория: Дерматолог
Добавлен: 28 августа 2024 года

1 ответ

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-08-28 10:25
Добрый день, обрабатывайте пораженный участок раствором хлоркегсидина дважды в день, после высыхания наносите крем пимафукорт.