Постійні бронхіти з обструкцією та пневмонії в дитини 6 років
Спрашивает: Світлана
Пол: Женский
Возраст: 6 лет
Доброго дня. Допоможіть будь ласка. Дитині 6 років з 3-х місяців хворіє частими бронхітами з обструкцією до 10 разів на рік + ОРЗ, ОРВІ, а також пневмонії 1-3 рази на рік. Щоразу назначають антибіотики, бо без них покращення не настає. На теперішній час була пневмонія, 2 неділі антибіотиків, тому що перші не допомогли. 23.09 був останній прийом. Сьогодні 25.09 температура 38.4, червоне горло. Що робити, куди звертатися? Я так розумію що імунітету у дитини немає зовсім. Як його відновити, можливо аналізи якісь потрібні?
Харчування урізноманітнюю, вітаміни по сезону, провітрювання кімнати, прогулянки, все є
1 ответ
Здравствуйте.
Запишетесь на очную консультацию ко мне по телефону колл-центра 0681031103 и 0631031103, лучше на время с 9 до 12 часов, чтобы обследование необходимое могли пройти. Всего доброго.