Покраснение лоба между бровей и чверху. Периодически чешеться

Спрашивает: Віктор
Пол: Мужской
Возраст: 36 лет
Здравствуйте, посоветовали к вам обратиться. На лбу, между бровями и выше появилось покраснение. Когда надавливаешь делаеться ярче и краснее. Бывает не чешеться а бывает есть ощущения почесования. Никогда никами алергиями не болел. Промазал целестодермом ы тридермом, результата никакого.
Хотел бы у вас проконсультироваться даже платно.
Погомогите пожалуйст разобраться.
Очень буду благодарен!
Категория: Дерматолог
Добавлен: 1 декабря 2021 года

2 ответа

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2021-12-02 18:54
Добрый день, ок, давайте посмотрим.
Уточните следующие моменты:
  • когда это началось?
  • накануне появления этого пятна - что то было из потенциально провоцирующих факторов (перемерзание, простуды, прием препаратов и пр.)?
  • вы уже лечились стероидными мазями - где вам их назначили?
  • в каком режиме и как долго вы их применяли? Хоть какой-то эффект был?
  • если надавить стеклом - как себя ведет пятно во время надавливания? (бледнеет)
Пришлите фото в хорошем качестве крупным планом и обзорно.
Віктор 2021-12-08 16:44
Ярославна Михайлівна величезне вам дякую!
Відповідаю на запитання.
В лютому-квітні 2021 лікував хелікобектери антибіотиками. Показники печінки погіршилися після лікування. Відновлював печінку до вересня 2021.
Почалося все в липні 2021 року. Спочатку почервоніло між бровами, а потім піднялося вверх до волос.
Почав приймати мазі вже коли через місяць від перших симптомів зявився свербіж.
Лікувався наступними мазями:
тридерм - мазав чотири дні не допомагало.
целістодерм - мазав чотири дні також не допомагало сверіж не проходив.
Зробив перерив місяць, поки не свербіло сильно. Потім кли знов почався звербіж і загострення викоритовував наступне:
Тесалін дві теблетки в день та мазь епідел - мазав три дні не допомагало, навпаки свербіж ніби був сельніший і покрасніння було ярчим.
Після цього залишив і споробував просто намазати саліцил-цинковою мазю. Свербіж дуже сильно зменшилась і покрасніння стало трохи слабшим.
Якщо надавити склом, то під склом шкіра світла, шкіра блідніє. Відпускаєш, відразу червоніє.

Дуже-дуже Вам дякую за відповідь!
П. С. вибачте, що відразу не відповів, тільки побачив лист)