Почервоніння шкіри з прищиками

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 9 лет
Вітаю, у дитини 9 років біля рота почервоніння з прищиками, з'явилося десь місяця 1,5-2 назад, підіатор направляв на прогрев синьй лампой 5 днів, але результату не дало, мазь на основі цинка теж, зараз мажимо синькой(по типу фукарцина), але мені здається, що ще хуже стало, даю на нічь пів таблетки ларатодина. У понеділок здавали аналіз з зева мазок, але результат, ще не прийшов. Знайшла по фото з гугла, дуже схожа, так я вийшла на цей сайт, і опис дуже схожий
Добавлен: 5 декабря 2025 года

1 ответ

Жигулина Ярославна Михайловна
детский дерматолог 2025-12-11 22:04
Добрий день, висипи тільки з одного боку? Ще на обличчі є висипання?