Почервоніння шкіри

Спрашивает: Марина
Пол: Мужской
Возраст: 7 лет
Хронические заболевания: Цукровий діабет
Доброго дня , пробачте що турбую у віхідний день, чи змогли ви проконсультувати. У дитини вискочив прищик в паху у четверг, обробляли хлоргекседином, з учорашнього дня він дуже набряк. Що це може бути и чим його обробляти?
Категория: Детский хирург
Добавлен: 24 апреля 2022 года

1 ответ

Иськов Андрей Петрович
детский хирург 2022-04-30 21:13
Якась мацерація. Там немає прища зараз, він сам розкрився. Потрібно мазати бетадином 1-2 рази на день + пов'язку клеїти.