1
Пневмофіброз
Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 42 года
Хронические заболевания: Хронічний бронхіт
Здравстуйте. У 2019 році мені діагностували мітрально-трикуспідальну недостатність. На КТ у 2019 році були виявлені фіброзні тяжі в нижніх відділах легень. У жовтні 2021 року проведена операція по пластиці трикуспідального клапана. Через 5 місяців після операції почалося погіршення стану, появилась задишка та слабкість, біль в грудях. Трикуспідальна недостатність знову збільшилась до +++. У січні цього року перенесла коронавірусу, лікувалась вдома. При КТ місяць тому виявлено пневмофіброз двосторонній. Легенева гіпертензія збільшилась до 42, а була 36. При детальнішому огляді мені сказали, що на диску є наслідки перенесених пневмонії, бронхітів, коронавірусу. Препарати не призначили. В мене питання, чи може цей пневмофіброз давати збільшення тиску в легеневій артерії та таку трикуспідальна недостатність? І що мені робити далі? Які препарати приймати, і чи можна покращити якість життя? Дякую.
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 1 августа 2022 года

3 ответа
Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2022-08-01 14:21
Инфекционная патология может ухудшать течение кардиологической патологии. Возможно ли увидеть протоколы доплерографии 19 года и сейчас? Есть ли протокол КТ? Что по жалобам на сегодня?
Наталія 2022-08-03 12:45
Доброго дня. Так, є КТ. Просто я не розумію, що є основним серце чи легені. І що основою захворювання
пульмонолог 2022-08-03 19:10
Заключение неполное. Нет объема поражения и показателей плотности фиброза. Есть ли одышка? Мокрота? Есть ли возможность сделать спирографию?