Питання до інфекціоніста

Спрашивает: Катерина
Пол: Женский
Возраст: 4 года
Хронические заболевания: Немає
Вітаю, В мене до Вас таке незвичне питання Просто, як мама, дуже переймаюсь за дитину Дитині майже 4 рочки, гугляли в парку і вона захотіла до туалету, але туалету поряд не було ніде Тому так вийшло, що вона попісяла в штани, назад додому ми їхали в маршрутці (до цього часу штанці наче трішки просохли) Питання ось в чому, чи могли якісь мікроби та віруси з сидіння в маршрутці потрапити до статевих органів дитини? Бо все ж штанці ще були мокрими, можливо мікроби могли якось впитатись до трусиків дочки? Особливо переймаюсь за віруси ВІЛ, гепатити та інфекції що передаються статевим шляхом ???? Допоможіть, будь ласка ????
Категория: Инфекционист
Добавлен: 6 марта 2024 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2024-03-08 14:46
Катерина! Ваша ситуация с мокрым бельем не могла привести к заражению этими инфекциями. Такого не бывает. А вот мокрое белье опасно в плане переохлаждения. Берите с собой запасное белье. Одевайте на ребенка памперс, если нет туалета.