Патологич. Бак посев влагалища

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 1 год
Здравствуйте, підскажіть будь ласка, звернулись до дит. Гінеколога у зв'язку із синехіями статевих губ(2-3мм). Лікар зробила бак. Посів, де висіялись клебсіяла пневмонії та ssp. Пневмонії, ешеріхія колі, ентерококус фекаліс та цітробактер фреундії - все 10 в 5 степені. Призначили Синтоміцин мазь. Звідки у дитини можуть бути такі збудники? І чи адекватно призначене лікування? Ніяких симптомів немає. Синехії на протязі місяця лікування пройшли.
Добавлен: 29 июня 2021 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
детский гинеколог 2021-07-01 10:18
Здравствуйте.
  • передаться от взрослых при условии использования, например, полотенец, нарушиться флора на фоне снижения иммунитета
  • да, его можно применить. Если не поможет местная терапия, то необходим будет прием антибиотиков