Опис мого стану

Спрашивает: Оля
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Хронические заболевания: Немає
Вітаю, все ж таки вирішила розповісти про свою проблему повністю. Спочатку я контролювала своє дихання бо думала що можна забути як дихати, потім все пройшло і ми відмічали Різдво і я пила не скажу що багато але трішки пʼяна була і через 2 дні я відчула якийсь страх ніби зійти з розуму, потім я згадала про дереалізацію и де персоналізацію. Мої відчуття такі що я начеб то розумію все але начебто роблю все на автоматі наприклад стою мию посуд і думаю як мої руки миють посуд або йду і думаю як я змусила свої ноги йти і це мене налякало і в мене таке відчуття що як начеб то я це не я в просто кожен рух я думаю як це відбувається. І в мене паніка на фоні цього. Ось вчора всі ці симптоми пройшли а вранці я згадала за них і все повернулося. Мені страшно що я вже ніколи не повернусь у своє тіло і не відчую що це я. А ще я помітила що мені стає легше коли хтось мені пояснює як це все працює або що у когось таке було і зараз все нормально вже.
Мої питання:
1. Підкажіть який би діагноз ви б мені поставили?
2, чи це страшно?
3. Як відбувається процес ходіння і чи я справді можу просто в один момент взяти і не підти
4. Як мені повернутися в свої відчуття і знову відчувати що це я
Категория: Психиатр
Добавлен: 4 января 2025 года

9 ответов

Соболь Андрей Аркадьевич
психиатр 2025-01-05 07:58
Здравствуйте!

1. Підкажіть який би діагноз ви б мені поставили? - речь идёт о проявлениях тревожного расстройства, одной из форм невроза.

2, чи це страшно? - нет, не страшно, от невроза не умирают.

3. Як відбувається процес ходіння і чи я справді можу просто в один момент взяти і не підти - Если нет органических причин, например - инсульт, то этого произойти не может.

4. Як мені повернутися в свої відчуття і знову відчувати що це я - ищите ВРАЧА-психотерапевта и начинайте работать с ним, наиболее эффективны методы когнитивно-поведенческой психотерапии. Она должна изменить Вас и ваше отношение к тревоге и страхам.
Платная консультация
Оля 2025-01-05 09:21
Дякую підкажіть я дійсно відчуваю деперсоналізацію і я записна на наступному тижні то лікаря. Як мені полегшити мій стан відчуття що я все роблю на автоматі бо ще тиждеть чеккати прийому це занадто для мене.
Соболь Андрей Аркадьевич
психиатр 2025-01-06 10:34
Если сможете купить Гидазепам 0,02, то принимайте по 12 таблетки 2-3 раза в день, пока не попадете к врачу.
Платная консультация
Оля 2025-01-06 11:28
По 1,2 вы имели ввиду? Подскажите на этом препарате симптомы могут все закончится и сново смогу нормально жить?
Оля 2025-01-05 13:17
Я можу повністю втратити себе і не розуміти хто я і що я?
Соболь Андрей Аркадьевич
психиатр 2025-01-06 15:47
Нет. Ни полностью, ни частично.
Платная консультация
Оля 2025-01-06 16:31
И последний вопрос пожалуйста ответьте когда вы отвечаете мне становится легче почему я не могу заболеть шизофрении почему это могут быть не эти симптомы и как мне понять что в будущем я уже не заболею если мне 30 лет. Это правда что можно после 30 уже её не диагностируют?
Соболь Андрей Аркадьевич
психиатр 2025-01-06 20:17
Нет у вас шизофрении и не будет! Это я вам говорю, врач с 38 летним стажем работы!