Очень важно для меня

Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Здравствуйте, я незаймана, мені скоро 18 років і питання таке:
1) чи можна завагітніти якшо я мастурбувала хлопцю, сімявиверження було на траву, на його руці шось осталося і він потер цієї рукою мені піхву, але я була в трусах і лосінах(тобто в одязі). Чи могла сперма перейти через тонкі лосіни в піхву дєвствєніці?
Наперід Дякую за відповідь!
Місячні почалися вчасно, але вони мізерні, тобто на прокладці немає крові, лише там в піхві і живіт трохи болить
Можливо через стрес чи негативні думки, спорт?
Добавлен: 25 июля 2020 года

1 ответ

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2020-07-26 21:24
Нет, беременность в описанной вами ситуации не наступит.