Полікістоз яєчників

Спрашивает: Наталя париж
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Доброго дня в мене полікістоз правого і лівого яєчника, лікарка каже кісти функціональні і посуті малиб через три місяці розсосатися. Але завагітніти не получається. Я пила 3 місяці протизаплідні таблетки потім поміняла лікаря і мені виписали вітаміни для вагітних і від вад в ембріоні. Я їх попила 3 місяці і в мене місячні були в порядку на 4 місяць ліків не пила бо закінчились а зустріч запланована з лікарем була пізніше і вона мені ліки пізніше виписала із запізненям можна так сказати бо я їх мала пити на 14 день циклу і місячних знов не має. Лікарка сказала що якщо нічого не допоможе за 3 місяці то направить мене в спеціальний центр де будуть обслідувати мене і чоловіка і що можлива така процедура що виберуть найкращий сперматозоїд під мікроскопом і вколять мені в матку чи куди там треба що я так завагітнію, можете підсказати що це за процедура? І як боротися з полікістозом чи це на все життя? І чи є шанси завагітніти?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 19 февраля 2017 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-02-24 10:08
Доброго дня. Портал - це одне запитання - одна відповідь. У вас запитань кілька. Пронумеруйте їх - на все відповімо
-1