Виділення непонятні

Спрашивает: Олена
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Здравствуйте, скажіть будь ласка, що це за виділення? Чи можна сказати що це вагітність? Статевого акту не було, але як я вже казала я робила приємно хлопцю на вулиці і через дві години зробила собі вдома мастурбацию клитора, чи може це бути вагітність з таким виділенням?
Добавлен: 27 марта 2019 года

10 ответов

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2019-03-27 19:28
Это физиологические выделения. Беременность исключена
Платная консультация
Олена 2019-03-27 19:44
Ну а дивіться, якщо сімявиверження було на повітрі і на руку чуть попало і я в рукавицю пихнула, могла сперма в рукавицю витертися чи висохнути?
Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2019-03-27 20:46
Повторяю-так беременность не наступит
Платная консультация
Олена 2019-03-27 20:47
Я взагалі-то спитала чи сперма вже висохла в рукавиці чи ні? дайте нормальну відповідь
Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2019-03-27 21:25
Высохла если вам станет легче от этого
Платная консультация
Олена 2019-03-27 21:46
Мені не нада шоб легше, ви мені точно скажіть чи вам смішно? Я вас як людину питаю! Так точно дайте відповідь
Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2019-03-27 22:45
Я вам уже ответил. Не нужно таким тоном писать.
Платная консультация
Олена 2019-03-27 22:50
Ви мені нічого не відповіли, обманюєте тут всіх, скрізь написано шо так можна завагітніти і від петинга можна а ви мені тут втираєте шось не понятно, по дайте відповідь або я скаргу подам на ваш сайт
Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2019-03-27 22:55
Зачем мне обманывать? Вы в своем уме? Я вам ответил, что беременность так не наступает. Как вам еще объяснить я не знаю. Для наступления беременности должно произойти семяизвержение во влагалище полноценной спермой в определенные дни цикла.
Платная консультация
Олена 2019-03-27 22:57
Але чому скрізь в інтернеті написано шо можна від ласки рук вагітніти? Я вже реально заплуталась, знаю шо ви спеціаліст тому і до вас звернулася, ви не розумієте як для мене це важливо, ви не переймаєтеся таким то вам спокійно, а я вже 2 тижні підряд мучуся догадками нічо не їм і в туалет не ходжу, температура то 37 то 36,8!