Новоутворення на шкірі
Спрашивает: Андрій
Пол: Мужской
Возраст: 2 місяці
Вітаю, в малюка хлопчика 2 місяці виникло новоутворення на попі. Три тижня тому. Зараз воно стало менше, але ще не пройшло. Педіатри рекомендують показати дитячому хірургу. Скажіть будь що це може бути? І що в такому випадку робити? Фото додам. Дякую!
Категория: Детский хирург
2 ответа
Жигулина Ярославна Михайловна 2024-12-28 13:38
Это похоже на кисту в анальной железе твоего сына. Пожалуйста, приложите фотографию ануса вашего сына крупным планом, она четкая и сделанная при хорошем освещении. Может ли ваш ребенок все еще передавать фекалии или у него проблемы? Фекалии твердые или мягкие?
Искренне,
Жигулина Ярославна Михайловна
Детский хирург
Искренне,
Жигулина Ярославна Михайловна
Детский хирург
Це парапроктит. Там гній. Потрібно робити операцію. Гній вийде і сформується нориця, яку потрібно буде висікти, але правильно, бо може бути рецидив.
Хочете напишіть мені на пошту
Md. andrei. Iskov@gmail. Com
Хочете напишіть мені на пошту
Md. andrei. Iskov@gmail. Com