Лікування уреплазми

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Здравствуйте, Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якими антибіотиками краще лікувати уреплазму? Перед цим приймала Юнідокс Солютаб, нічого не допомогло, спостерігається відчуття печіння. Результати аналізу: Ureaplazma parvum (концентрація) - 1.08*10.5; Ureaplazma parvum (перерахунок на клітини) - 1.12*10.4. Буду вдячна за відповідь, чекаю!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 14 октября 2018 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-12-02 11:43
Доброго дня, Ірино. Вгадати не вдасться. Потрібно зробити посів на уреа- та імкоплазму із визначенням чутливості