Лікування гастриту
Спрашивает: Anna
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: Гастрит, герд
Вітаю, місяць назад поставили діагноз гастрит і гіперкінетичний жовчний за гіпотонічним типом. Назначили Де-Нол 2т/2 р в день і нольпазу 40 мг/2 р в день, гіалеру після сніданку і перед сном. На початку турбували такі симптоми: приступообразні болі в шлунку коли їла жирну їжу, або таку яка подразнювала шлунок. Виразки на язику, сильний рефлюкс. До того ж, годую грудьми і недавно народила. Пропила ліки, стало краще на якийсь час. Але через тиждень рефлюкс вернувся і знов почалися приступи гастриту, пекло в животі, слабкість, тошнота, головокружіння. Пропила ще нольпазу 80 мг в день, стало трішки краще. Знов через тиждень після нольпази почався сильний рефлюкс, виразки і приступи. Пропила 4 дні денол і вернулася на нольпазу 20 мг зранку і 40 після обіду. Денол в мене закінчився, є тільки віснол. Болі вже зменшилися але до кінця не зникли за ці 4 дні. До того ж, треба соблю дати дієту, інакше шлунок дратується, кидає в жар і тощнить. Питання: чи треба ще пити вісмут і як плавно перестати пити нольпазу? Печіння в животі від найменшого подразника поки що. І ще, чи можна якось покращити жовчний(занадто швидко вивільняється і слабкий сфінктер) і чи може це бути тимчасово через гормональні зміни?
Категория: Гастроэнтеролог
5 ответов
Анна! Сейчас диета стол 5 по Певзнеру см в интернете. Суспензия Гевискон по 1 стику 3 раза в день после еды и перед сном 1 стик. Курс 4 недели. Т. Хофитол по 2 т перед едой 3 раза в день, курс 14 -21 день. Остальные препараты не принимайте.
Платная консультация
Anna 2024-11-19 23:09
Спасибо!
Я пила раньше хофитол от застоя желчи. Но сейчас застоя нет и как выявилось желчный гипермоторный. Хофитол точно нужен?
Анна! Если он вам помог прошлый раз, то сейчас тоже поможет. Отрегулирует количество желчи.
Платная консультация
Anna 2024-11-20 09:50
Приняла сегодня гавискон в стике после завтрака. Стало плохо, свело живот, голова закружилась. Я выпила воды, вырвала и вкус был горький или кислый как желудочный сок. Не подошел гавискон(
Анна! Добавляйте т. Необутин по 200 мг 3 раза в день перед едой, 14 дней, затем по 100 мг 3 раза в день. Фосфалюгель внутрь, можно в чистом виде или перед приемом развести в половине стакана воды. Сразу по 1 пакету после еды и на ночь.