Какой может бить диагноз

Спрашивает: Ваня
Пол: Мужской
Возраст: 2 года
Здравствуйте, Високі лейкоцити (27,9) Гемоглобін (98) Нейтрофіли (13%) Еозинофіли (49%) Бластні клітини (4%) Еритроцити (4,37) Сегментоядерні (20%) Лімфоцити (26%) Моноцити (1,0%) Який діагноз може бути дитина почувається добре по ній нескажеш що щось болить УЗД черевної зробили відхилень ніяких немає. Кал робили анализ глистів не виявлено.
Категория: Гематолог
Добавлен: 14 мая 2021 года

1 ответ

Соболев Александр Борисович
гематолог 2021-05-14 16:07
Здравствуйте.
Вам нужно срочно обратиться к гематологу, имеется подозрение на острый лейкоз.
Всего хорошего.