Грибок нігтів на руках
Спрашивает: Надія
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Хронические заболевания: Себорея під волосям
Цікавить думка Вас як лікара. Лікувала нігті від грибка на руках. (скребок наявність дріджів підтверджено) Не коритувалась антибіотиками, лише кремами.
Побачила рекламу гелю c- dermic проти грибку. І цікавить чи варто ним користуватись.
Категория: Дерматолог
10 ответов
Добрий день, Надія!
Додайте якісні фото ураженних нігтів?!
Що саме використовували для лікування, як довго?
Дріжджі - в нормі ! живуть на шкірі і слизових, можливо у вас просто оніходистрофія.
Додайте якісні фото ураженних нігтів?!
Надія 2018-01-23 18:11
Була у двох лікарів. Двоє сказали що грибок. Перша виписували лазерне лікування і лікувальний лак на нігті. Не використовувала. Другий виписував на ноги канеспор, на руки кетодин. І курс ітракон. На ногах нігті здорові вже і без рецедивів. На руках результату мало. Ви так і не відповіли на рахунок препарату с-дермік?
Як довго проблема з нiгтями?
С дермік - це просто реклама, препарат який не має доведенної ефективності і не є медичним препаратом загалом.
По фото так як і думала даних за оніхомікоз - немає!
Це - не грибок!
Це -оніходистрофія.
Ви не хворієте шкірними хворобами?
Псоріазом по кровній лінії хтось хворів?
Це - не грибок!
Це -оніходистрофія.
Ви не хворієте шкірними хворобами?
НадіЯ Тоді виходить що на ногах на нігтях грибок був, на а на руках вже інше. Якось дивно. Ні псоріазу ніхто не мав. І в мене немає. У мене лише себорея під волоссям, і з'являється лише в період загострення. А грибок на нігтях був років з 5 на ногах, за 4 місяці вилікували канеспором. На руках один ніготь вже років 10, а решта всі нігті десь 2 роки.
Надія!
Не можна виключити псоріатичну оніходистрофію.
У Вас є симптом олійної плями (масляного пятна) і краєвий оніхолізис.
Почитайте.
Можливо на голові не себорея , а теж псоріаз волосистої ділянки голови.
Треба дивитись, якщо вийдуть якісні фото додайте.
На ногах не знаю що було, не бачила.
Почитайте.
На ногах не знаю що було, не бачила.
На 4 пальчику здається є симптом наперстка.
Фото не дуже чіткі.
Надія Фото чіткішого неможу зробити. Так є типу наперсток, але це на одному нігті після сильного механічного пошкодження, за сильно зрізала кутикулу, довго заживало підгнивало. На рахунок себореї фото зробити теж не можу, бо зараз у мене чиста шкіра, навіть без перхоті. Це у мене лише на осінь з'являється, і проходить після миття дігтярним милом. Але дискомфорту не маю ніякого, не свербить, не пече, лише заважає як сильна перхоть. А от нігті завдають, бо нігті видно. І ще під час чистки, з під нігтів назбирується така жовтувата з неприємним запахом маса. Що потрібно робити? Здавати шкребок чи якісь розгорнуті аналізи крові можуть показати що це? На цукор перевіряла, все в нормі.
Жовта маса з піднігтів - це гіперкератоз, теж накористь псоріатичної оніхії.
Діагноз ставиться при огляді, при лабораторному виключенні оніхомікозу.
Надія Буду ще раз здавати скребок. Окрім цього ще якісь аналізи здавати? Якось може проявитись ще грибок чи те що ви кажете?
Ні, ніяких більше аналізів не потрібно.