Грибок нігтів

Спрашивает: Дина
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Нема
Доброго дня. В мене виявили грибок ногтя Epidermofiton interdigitale. Лікую вже 2 роки його і нічого не допомагає, звичайно під наглядом лікаря. Але зарис немає можливості поїхати на консультація. Моє маленьке прохання порекомендуйте мені що робити коли нічого не допомагає. Пила табл. Ітрунгар 3 місяці потім Ламікон в поєднанні з каплями Екзо-дерм і різними кремами: Залаїн, Екзодерил, Кетоконазол, Біфонал, Клотримазол, Канеспор, мікостоп. Також каплі перепробувала: Оніхоцид, нітрофунгін. Зарис стан погіршився під нігтем більше пустоти появилося і він не росте. Ногті мастила йодом тому вони в такому забарвленні.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 3 апреля 2020 года

1 ответ

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2020-05-03 15:03
Лечение по поводу грибкового поражения ногтя проведено правильное.

Необходимо провести повторный анализ, что бы убедиться, что грибок сохраняется.