Гранульома в легені

Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Добрий день! Перехворіла ковідом в легкій формі. Були тільки втрата нюху, слабкість та боліло в районі лівої груді, несильний біль віддавав в руку та лопатку. На КТ пневмонії не виявлено, усе в нормі. Єдине, що в лівій нижній частині легені є кальцинатна гранульома 4 мм. Яка причина її появи? Чи потребує лікування? Чи несе вона якусь загрозу? І чи може вона зникнути? Дякую!
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 22 ноября 2020 года

1 ответ

Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2020-11-22 20:26
Здравствуйте, Татьяна!
Данная гранулема имеет воспалительное происхождение и является остаточным внутрилегочным лимфоузлом. Он не требует лечения при отсутствии других жалоб и состояний. Он может полностью исчезнуть через 6-8 месяцев.