Головокружіння, двоїння в очах, головна біль
Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 41 год
Хронические заболевания: не указаны
Доброго вечора. Мене турбує двоїння в очах, часті головокружіння, головні болі. перепади артеріального тиску. Порушена координація рухів. Такий стан близько двох років. Проходила обстеження. Робила МРТ. Є Арнольда Кіпрі першої степені, остеохондроз. Протрузії в шийному і грудному відділі. яке лікування найефективніше?
Категория: Невропатолог
Добавлен: 16 августа 2022 года

8 ответов
Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2022-08-17 17:07
Здравствуйте.
Прикрепите результаты обследований, которые вы проходили ранее и заключение осмотра у невролога по месту жительства.
Марія 2022-08-17 20:11
Мені ставили вертебробазилярну недостатність, Арнольда Кіарі 1 степені.,під знаком питання хвороба Меньєра. Остеохондроз
Марія 2022-08-17 20:12
Марія 2022-08-17 20:14
Марія 2022-08-17 20:15
Марія 2022-08-17 20:16
Марія 2022-08-17 20:20
невропатолог 2024-11-15 14:35
У вас есть более свежие результаты обследований?