Фімоз фізіологічний

Спрашивает: Наталія
Пол: Мужской
Возраст: 5 лет
Здравствуйте, підкажіть будь ласка до скількох років має відкритися головка в хлопчика? І що для цього потрібно робити? Скарг на даний момент ніяких не має. Чи потрібне хірургічне втручання? Можливо мазі або ванночки?
Категория: Детский хирург
Добавлен: 30 марта 2022 года

1 ответ

Иськов Андрей Петрович
детский хирург 2022-03-31 09:30
В 3 роки півголівки, в 5-7 років вся голівка. Що робити та як лікувати неможливо говорити без огляду. Присылайте фото, можно на пошту і поговоримо.