Фімоз первинний

Спрашивает: Ирина
Пол: Мужской
Возраст: 1,5
Здравствуйте, моєму сину рік і пять місяців, діагностували фімоз сказали мазати маззю місяць, якщо не пройде, тоді операція, скажіть будь ласка, чи варто нам мазати і робити ванночки з трав, чи зразу операція
Категория: Детский хирург
Добавлен: 17 мая 2022 года

1 ответ

Иськов Андрей Петрович
детский хирург 2022-05-19 18:38
В такому віці фімоз норма. Варто міняти спеціаліста! Можна в кінці купання потрошку, по півмілліметра відкривати так щоб не пошкодити нічого. Ніяких операцій не потрібно мін до 5 років.