Лікування астигматизму, запитання по курсу лікування

Спрашивает: Виктория
Пол: Женский
Возраст: 13 лет
Хронические заболевания: Немає
Доброго дня! Підкажіть будь ласка детина уже 7 років носить окуляри, ми їздили до різних Офтальмологів всі говорили гіперметропія одне око слабкого ступеню, друге гіперметропія середнього ступеню весь час їздили до часних клінік, а в цьому році поїхали до глазного центру, сказали що в дитини астигматизм також одне око середнього ступеню, а друге слабкого, лікарьсказала(сложная ситуация нада лечится, а то будет косоглазие) лікування таке
Візивіт 1т/1р, Навіте плюс капати в око 3р на добу, Мідрімакс на ніч, все це робити місяць. Скажіть будь ласка, а астигматизм взагалі лікується? Чі якось можна його вилікувати? Ми коли лікували гіперметропію, їздили на апаратне лікування раз на рік. І взагалі може бути таке що був один діагноз, а потім став інший.? Дякую за відповідь!

12 ответов

Тихомирова Светлана Николаевна
детский офтальмолог 2021-08-13 18:34
Добрий вечір. Ні гіперметропія, ні астигматизм не лікуються. Ті препарати, які виписали дитині, на ваші діагнози не впливають ніяк. Косоокість після 7 років не з'являється. Вам варто знайти іншого доктора. Апаратним лікуванням (при Вашому діагнозі) можна вилікувати амбліопію, але чи є вона у дитини (у вашій історії це не написано)? Межею хорошої оцінки є 100% зір в окулярах. Удачі в пошуках грамотного лікаря
Виктория 2021-08-13 18:43
Дякую велике, тобто якщо дитині вже 13 років то косоокості не з'явитися!? Окуляри носим з 6 років.
Тихомирова Светлана Николаевна
детский офтальмолог 2021-08-13 20:28
Косоокість (яке пов'язане з гіперметропією або астигматизмом) може сформуватися до 4 років, пізніше вже не з'явиться. Надішліть фото огляду дитини. Може, йому і апаратне лікування не потрібно зовсім. Досить носіння правильних окулярів
Виктория 2021-08-13 22:55
Надаю фото огляду, попереднього і теперішнього.
Тихомирова Светлана Николаевна
детский офтальмолог 2021-08-13 23:05
Бачу гостроту зору без корекції (Н / к - значить, що гострота зору в окулярах не краще). Але які саме окуляри носить дитина, не побачила в огляді. Якщо ліве око в окулярах бачить погано, апаратне лікування потрібно проходити (лазер або - ще краще - локальні засвіти по Кащенко). Якщо знайдете рецепт на окуляри, скиньте фото. Доброї ночі)
Вікторія 2021-08-13 23:15
Дякую за відповідь, пошукаю рецепт, але чесно кажучи в окулярах навіть не перевіряли зір сьгодні
Вікторія 2021-08-13 23:34
На жаль рецепт на останні окуляри не знайшла, але памьятаю праве око +1,5, а ліве +3,5. Попередні зараз скину, але останній раз, нам лікар сказала: ви вже з цих окулярів виросли і виписала рецепт на +1,5- +3.5
Тихомирова Светлана Николаевна
детский офтальмолог 2021-08-14 09:52
Якщо подивитися фото уважно, в 2019 році у дитини в окулярах було 100% зору, а потім ліве око 0,7. Чому? Окуляри погано носили? Якщо всі рекомендації дотримувалися, то або в 2019 році не було 100% зору в окулярах, або випискою некоректних очок упустили зору з 1.0 до 0.7. Тоді необхідний хороший лікар, який подивиться все нарешті нормально: широкий зіницю, синоптофор, повна фатальна корекція. І якщо при адекватній очкової корекції не досягнете 100% зору в окулярах, тоді апаратне лікування (лазер)
Вікторія 2021-08-14 10:00
Добрий ранок! Щиро дякую! А взагалі в майбутньому можливо зробито операцію, щоб дитина нормально бачила? Дякую!
Тихомирова Светлана Николаевна
детский офтальмолог 2021-08-14 11:01
Операцію можна зробити, щоб зняти окуляри, краще після 18 років. Скільки дитина бачила до операції в окулярах, стільки буде бачити після операції без окулярів. Якщо вирішите робити операцію, обов'язково пройдіть повний передопераційний огляд, не тільки пов'язаний з очима, але і аналізи крові, і перевірку хронічних захворювань (якщо вони є)
Вікторія 2021-08-14 11:05
Вилике дякую!
Тихомирова Светлана Николаевна
детский офтальмолог 2021-08-14 11:25
Нема за що. Удача)