Травматолог стопи, зміщення ростову точки на рентгені

Спрашивает: oxigenua
Пол: Мужской
Возраст: 9 лет
Хронические заболевания: -
Здравствуйте, Дитина травмувалася на карате, хлопчику 8 років. Храмав, боліло і ставав тільки на п'яту, припухлостей не було. Зробили рентген- змінено ростову точку? Лікар запропонував гіпс на 10 днів? Чи накладають гіпс при таких травмах? Чим ця травма небезпечна? Яка реабілітація?
Добавлен: 11 апреля 2018 года

5 ответов

Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2018-04-12 12:28
Так, гіпсова фіксація логічна при травмах. Небезпечність складається з можливого впливу травми на ріст кістки за рахунок порушення функції зони росту, що потребує спостереження ортопеда на протязі 2 років після травми. Реабілітація має індивідуальний характер і має за мету відновлення функції травмованого суглобу/сегменту
oxigenua 2018-04-12 15:14
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2018-04-12 16:14
1. Лікарем діагностовано перелом
2. Гіпсова іммобілізація обовязкова в таких випадках
3. Терміни лікування мають досить приблизні строки та можуть змінюватися в ході лікування
4. Загальний період обмеження від навантажень спортивного характеру має складати не менше 8 тижнів
oxigenua 2018-04-12 17:30
Епіфізіоліз-це перелом?
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2018-04-12 21:27
Так