Травматолог стопи, зміщення ростову точки на рентгені
Спрашивает: oxigenua
Пол: Мужской
Возраст: 9 лет
Хронические заболевания: -
Здравствуйте, Дитина травмувалася на карате, хлопчику 8 років. Храмав, боліло і ставав тільки на п'яту, припухлостей не було. Зробили рентген- змінено ростову точку? Лікар запропонував гіпс на 10 днів? Чи накладають гіпс при таких травмах? Чим ця травма небезпечна? Яка реабілітація?
Категория: Ортопед-травматолог

5 ответов
Так, гіпсова фіксація логічна при травмах. Небезпечність складається з можливого впливу травми на ріст кістки за рахунок порушення функції зони росту, що потребує спостереження ортопеда на протязі 2 років після травми. Реабілітація має індивідуальний характер і має за мету відновлення функції травмованого суглобу/сегменту
1. Лікарем діагностовано перелом
2. Гіпсова іммобілізація обовязкова в таких випадках
3. Терміни лікування мають досить приблизні строки та можуть змінюватися в ході лікування
4. Загальний період обмеження від навантажень спортивного характеру має складати не менше 8 тижнів