Диффузные изменения щитовидки АТПО

Спрашивает: Вікторія
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Здравствуйте, беспокоит высокий пульс (100 постоянно,) выпадение волос, нервозность. Сделала УЗИ щитовидки и анализы (фото прикреплю). Помогите пожалуйста разобраться с диагнозом и возможно ли вылечить?
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 12 августа 2022 года

3 ответа

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2022-08-12 18:11
Добрий вечір, Вікторія.

За результатами аналізів у Вас розвинувся аутоімунний тиреоїдит і на його фоні – гіпотиреоз. Це означає, що у Вашому організмі утворюються антитіла (АТПО) до власної щитоподібної залози. За рахунок дії антитіл функція щитоподібної залози порушується та формується гіпотиреоз – дефіцит гормонів щитоподібної залози (за аналізами він проявляється підвищенням рівня ТТГ та зниженям рівня Т4 вільного). У цій ситуації ми усуваємо дефіцит гормонів щитоподібної залози за допомогою їхнього прийому в таблетованій формі.

З завтрашнього дня починайте прийом Еутироксу або Л-тироксину в дозі 25 мкг і найближчим часом зверніться до ендокринолога очно для визначення тактики подальших дій. Препарат слід приймати натщесерце, запиваючи склянкою води, мінімум за 30 хвилин до сніданку або прийому інших медикаментів.

Щодо Ваших скарг, то малоймовірно, що вони пов'язані саме з гіпотиреозом. Продовжуйте обстеження в свого сімейного лікаря.

З повагою, Надія Сергіївна.
Виктория 2022-08-12 18:20
Підскажіть будь ласка, чи виліковний цей стан? Чи потрібно постійно пити препарати?
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2022-08-12 18:23
У більшості випадків препарат треба приймати постійно. Але про це краще буде судити за результатами аналізів крові на гормони в динаміці, бувають різні ситуації.