Червоні пятна позаду коліна

Спрашивает: Аліса
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Хронические заболевания: Немає
Вітаю, зʼявилися пятна позаду коліна. Помітила днів 5 тому але на початку зуду та дискомфорту не було. Зараз вже відчуваю, пятно сухе. На цю зону мажу мазь eleneon plus, вже місяць 3 пішов напевно, до цього такої проблеми не було (мазь назначив лікар, від стрій). Останні 2 дні обходжу червону зону, але все одно воно ніби збільшилось.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 16 июня 2024 года

4 ответа

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-06-17 16:44
Добрый день, атопическим дерматитом в детстве не болели? Или какие то другие заболевания кожи может были?
Аліса 2024-06-17 17:21
Ні, не хворіла нічим таким
Аліса 2024-06-17 17:32
Сьогодні виглядає ось так. Зуду вже немає, вчора відчувалось ніби це опік, душ приймати довго нереально, дуже пече. На одній нозі більш червоне (на фото) інша трошки світліша. Мазала Boro Treat бо не знала чим ще можна, він трошки зволожував і було краще
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-06-17 20:02
Это проявление атопического дерматита. Сейчас воспльзуйтесь кремм риакутан или тридерм дважды в дент тонким слоем, внутрь - алерзин по 1 таб раз в день. Придерживайтесь гипоаллрегенной диеты. Высыпания не мыльте. Дополнительно можно увлажнять кремами типа бепантен