Болючі місячні,

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 18 ktn
Хронические заболевания: Хр. вульвовагинит, цистит, уретрит
Здравствуйте,
були болючі місячні, і рвота.,що робити? Перед тим лікувала цистит, вульвовагинит, по аналізах дизбіоз, лікувалася антибіотиками іт. д. в чому причина? Виявили ерозію, як її вилікувати.,мені 18 років
Категория: Гинеколог
Добавлен: 3 ноября 2016 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2016-11-03 22:42
При болючих місячних можу вам порекомендувати приймати дисменорм. А для лікування ерозії перш за все необхідно пройти адекватне обстеження:
  • Цитологія
  • Кольпоскопія
І тільки по результатам можна призначити адекватне лікування.
Можете звертутись до мене на очну консультацію.