Антитіла ковід 19

Спрашивает: Галя
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Хронические заболевания: Гастрит
Добрий вечір. Здавала аналіз на антитіла до Covid19.
1 раз минулого року. Результат був 0.07.
2 раз здала цього року результат 7.73
3 раз здавала 7.3
(норма до 10 -негативний, більше 10 позитивний).
Чи не означає це, що я перехворіла і антитіла з часом знизились?
Як ви думаєте?
Дякую.
Категория: Инфекционист
Добавлен: 26 октября 2021 года

3 ответа

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2021-10-26 20:26
Галя! Нет, вы болели ковид19. Т. к. ни одно из этих обследований не выявило результат выше положительного значения тест - выше показателя 10.
Платная консультация
Галина 2021-10-26 21:11
З вашої відповіді Я зрозуміла, що я не хворіла.
Так?
Але чоловік хворів і ми не знали, а потім тест ПЛР показав позитивний, а мій негативний.
Чому так?
У мене дуже слабенький імунітет.
І звідки взялося значення 7.73 цього року, якщо минулого року було 0.3?
Вибачте.
Ще раз дякую.
Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2021-10-29 18:44
Галя! Анализу вы ведь верите, антител защитных у вас нет в положительном значении тест ситемы. Вам нужна вакцинация.