Знеболювальні ліки і антидепресанти

Спрашивает: Валерия
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Добрий день, чи можна приймати есциталопрам зі знеболювальним? Наприклад, з ібуфламом? Або які краще аналоги можна знайти? І які ліки не слід приймати разом з цим препаратом?
Категория: Фармацевт
Добавлен: 17 декабря 2022 года

1 ответ

Тищенко Наталія Петрівна
фармацевт 2022-12-17 13:58
Добрий день, Валерія.
Есциталопрам в деякій мірі несумісний з препаратами з групи нестероїдних протизапальних (ібупрофен, німесулід).
Я вказала Вам діючі речовини, як складові препаратів, які можуть бути закордоном під іншими назвами.
Комбінація есциталопраму з такими препаратами призводить до порушення згортання крові і в інструкції вказано, що це потрібно моніторити.
При головному болю краще прийняти парацетамол, тільки не часто, тому що він гепатотоксичний.