Зібралася смегма у дитини
Спрашивает: Irene
Пол: Мужской
Возраст: 3 года
Добрий день. Моєму сину 3,5 роки. Головка наполовину відкривається. Гігієну проводимо з народження щовечора. З'явилась біла гулька під крайньою плоттю, яка ще не відкривалася. Ніяких болісних симптомів поки немає. Лікар сказав, що зібралася смегма, може розвинутися баланопастит, прийти, він відкриє з кремом емла. Бо потім тільки з загальним наркозом чистити. Я боюсь цієї процедури, щоб не було надривів, але й боюсь, щоб не розкинулось запалення. Скажіть, чи варто йти на процедуру чи є інший спосіб, щоб та смегма вийшла? Читала про крем чи мазь гідрокортизону. Порадьте, будь ласка, що робити?
Категория: Детский хирург
1 ответ
Тікати від того лікаря та не давати йому торкатись до дитини. Синехії не потрібно розділяти!
Смегма сама вийде. Просто гігієна і все. Щодо баланопостит, то він може ніколи не виникнути.