Лікування молочних зубів

Спрашивает: аноним
Пол: не указан
Возраст: не указан
Недавно у дитини заболів молочний зуб (дитині 3, 5 роки), звернулися до лікаря - нам поставили ліки та тимчасову пломбу щоб вбити нерв, сказали що треба його витягувати голками. Чи можна не витягувати нерви у молочних зубах, адже це досить болюча процедура, і якщо обов’язково це робити то чи можливо якось обезболити цей процес (лікар сказав підготувати дитину до того що це буде боляче)? Три місяці тому лікували зубки у іншого лікаря, але нерви нам не витягували.
Теги: пульпит, проблема с зубами, молочные зубы лечение, лечение молочных зубов, пульпит у ребенка, лыкуваня молочних зубыв, чи можна лікувати молочний зуб якщо під ним є зародок постійного
Категория: Стоматолог
Добавлен: 19 июля 2012 года

1 ответ

Яна Кушниренко 2012-08-07 17:16
Здравствуйте! Раньше Вы лечили зубки по поводу кариеса, а сейчас у ребенка - пульпит (воспаление сосудисто-нервного пучка зуба), поэтому необходимо убрать инфицированные ткани и провести мед. Обработку для предупреждения распространения инфекции. Обезболивание достаточно болезненная процедура для детей, поэтому в лечении молочных зубов практически не используется.
Будьте здоровы!!!