Які ефірні масла возбуждаю мужчину

Спрашивает: Юлія
Пол: Мужской
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Нема
Здравствуйте, моєму чоловіку 30 років, і він недуже хоче займатися сексом, любовниці в нього точно немає. Так як він часто в командировках то бачу я його через кожні 3-4 місяці два тижні. Може ефірні масла поможуть возбудити його.

1 ответ

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2016-09-28 17:44
Здравствуйте! Эфирные масла можно использовать (лучше иланг-иланг), но я бы рекомендовал начать с исследования общего тестостерона, ЛГ, ГСПГ, ТТГ, пролактина, сахара крови и очной консультации сексолога(андролога).