Висип на ногах

Спрашивает: Надія
Пол: Женский
Возраст: 65 лет
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, На ногах висип рожевого кольору овальної форми Сильно свербить покривається кіркою після зняття якої появляється Іди на світло кольору біля великих ран утворюється менше симетрично на обох ногах. Останнім часом рани значно зільшуються, появляються нові.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 26 октября 2021 года

1 ответ

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2021-10-26 11:24
Здравствуйте

По фото похоже на Микробную экзему голеней.

Для лечения можно использовать крем Тридерм (Триакутан) 2 раза в день на 10 дней.