Випаднння волося

Спрашивает: Люда
Пол: Женский
Возраст: 2,5 роки
Здравствуйте, у дитини зявилось місяць тому на голові пятно перхоті, яка прилипла до голови коли я хотіла її почухати і вийняти то вийняла разом з волоссям при цьому вона навіть не заплакала я ще раз потягнула і в неї вже утворилась лисе пятно. Будь-ласка підкажіть що це може бути. Дуже вдячна.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 11 февраля 2017 года

1 ответ

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-02-12 07:14
Вітаю Людмила !
Потрібно звернутись до дерматолога і зробити зішкріб на патологічний грибок!
Від цього залежить лікування.