Вагітністьі кесериво

Спрашивает: Анастасія
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Хронические заболевания: Вегетосудина дистонія
Доброго дня! Я Анастасія!
Мали бути місячні 12 квітня. Робила тести немає вагітності. Але в мене після екстреного кесериво всегда збої такі. 23 квітня був захищений акт але презерватив порвався. Таке питання коли можна робити тест? Месячні так і не пошли.
І чи можливо народити дитинку через 10 місяців після кесериво?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 25 апреля 2016 года

1 ответ

Доброго дня, Анастасія. Коли був перший день останніх місячних?