Незахищений секс

Спрашивает: маряна
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Хронические заболевания: Нема
, доброго дня в мене був незахищений секс (хлопець кінчив в мене декілька разів за ніч) наступного дня десь біля обіду також в нас був незахищений секс (і він знову кінчив в мене) а вже вечором в мене почались місячні? коли потрібно робити тест і чи взагалі його потрібно робити? і яка верогідність що я вагітна?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 24 апреля 2017 года

1 ответ

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2017-04-24 14:26
Добрый день.

Если у вас месячные начались как обычно в срок, то беременности у вас быть не может. В тесте нет необходимости.