Ущільнення під пахвою

Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Здравствуйте,
Декілька днів назад під пахвою зявилося ущільнення, ніби як гуля, але зовні почервоніння не було. Тепер вона стала більша і на відстані 2пальців від ранішої зявилося ще дві, зявилися почервоніння. Температура піднімається десь до 38,5, але не збивається нижче 37,4. Що порекомендуєте?
Теги: гуля під пахвою
Категория: Хирург
Добавлен: 2 декабря 2015 года

1 ответ

Рекомендую очный осмотр, по описанию у вас явления гидраденита и необходимо его вскрывать.