Свербіж і печія, дискомфорт у вагіні

Спрашивает: Юлія
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Добрий день, у мене виникла проблема, вчора у вечері почалися сирні виділення печія та свербіж у вагіні, самопочуття добре бюільше нічого не турбує, що робити щоб зменшити дискомфорт? Дог лікаря піду в понеділок, Дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 22 апреля 2017 года

1 ответ

Добрый день, попринимайте прогивогрибковый препарат флуконазол по 50 мг в день, 6 дней, местно крем клотримазол 3 раза в день, но мазок обязательно нужно сдать чтобы определить причину этих симптомов