Рідина в колінах

Спрашивает: Aнна
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Здравствуйте, підкажіть, будь-ласка, у мене юолять коліна при вставанні і сіданні на корточки, при ходьбі не болить. Зробила узі і в заключенні написано: на момент обследования УЗ-признаки дегенеративного повреждения медиального мениска в области тела и заднего рога. Лигаментоз передней крестообразной и большеберцовой связок. Синовиит слева.

Ситуація ускладнюється тим, що я кормяща мама. Це захворювання дуже небезпечне? Що я можу зробити зараз при тому, що кормлю дитину? Чи потрібно терміново закінчувати кормління і пити якісь серйозні ліки? Чи скільки ще можна почекати? Дуже дякую.
Добавлен: 1 ноября 2016 года

1 ответ

Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2016-11-01 22:26
Ефективне лікування ніяким чином не залежить від прийому ліків. На період годування логічно обмежити себе від провокуючих навантажень на суглоби