Сильне печіння шкіри обличчя, почервоніння, шершавість, мілкі висипання, поколювання

Спрашивает: Маша
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, Здравствуйте, порядьте що робити. В мене проблемна шкіра. Періодичні висипання. Зараз годую груддю, тому ніяких препаратів не приймаю. Купила догляд від мері кей для проблемної шкіри всю серію. сказали гірше не буде. Там на основі саліцилової кислоти. На 3д. користування ввечері в області підборідка зявилось почервоніння, печіння і шершавість. Вмилась, але ті ділянки не чіпала. Зранку віски і до вечере пекло все обличчя, крім чоло. Сьогодні 3д. все пече дуже сильно, хочеться почухати, дуже шершава(це я не перебільшою) є білі гнійники, коли їсиш і усміхаєшся, це приносить дискомфорт. Нічим не користуюся. На другий день висипань. Вмилась другою умивалклю аптечною від лярош. і одну половину обличчя змастила зволожуючим кремом. Різниці немає. Не маю можливості поїхати до дерматолога. Що мені робити. Ромашка, вмивання молоком, протиалергічні препарати(але такі які можна при годувані груддю) які ваші прогнози. Що це таке. Допоможіть будь ласочка порадою
Категория: Дерматолог
Добавлен: 15 мая 2017 года

1 ответ

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-05-18 00:06
Вітаю Марія !
Додайте ще кілька фото без Тоналки!
Ви ще щось наносили на обличчя ?
Гормональні мазі?
Скільки міс дитині ?