Прорізався зуб майже на піднебінні

Спрашивает: Наталя
Пол: Мужской
Возраст: 14 лет
Хронические заболевания: Немає хронічних захворювань
Вітаю, у син прорізався зуб шістка не у зубному ряді а вище. Цю аномалію виявив стоматолог коли зробили рентген всіх зубів. Сину зараз 14р. Що з цим робити? Не болить, не турбує, але так бути не може. Порадьте. Дякую за докладну відповідь. (Чи обов'язково його видаляти, тому що стоматолог сказав що це складна операція, під загальним наркозом)
Категория: Стоматолог

3 ответа

Хрипаченко Никита Игоревич
стоматолог 2024-09-27 23:32
Добрый вечер.

У вас получится прислать рентгенограмму?
Наталя 2024-09-27 23:38
Так, спробую вам скинути
Наталя 2024-09-27 23:59
Я помилилася, здається це п'ятірка, а не шістка. Але це суті не міняє