Проблема після першого сексу

Спрашивает: Софія
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Хронические заболевания: немає
Здравствуйте, тиждень тому, після першого сексу(захищений), в мене почало "там" нити і зудіти. і коли ходжу в туалет мене пече і деколи є ледь-ледь замітні краплі крові. це звязано з тим що рана після пробивання пліви ще не зажила? Як довго це буде тривати?
Теги: самопочуття після першого сексу
Добавлен: 5 декабря 2015 года

1 ответ

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2015-12-05 13:31
Обычно заживление проходит несколько дней. Воздержитесь от секса 2 недели.