Підкажіть, що ще робити? Як лікувати волосся?

Спрашивает: Наталия
Пол: Мужской
Возраст: 16 лет
Здравствуйте, сину 16 років, сильно жирніло волсся. Через деякий час на потилиці замітля пятно, яке бул світліше, ніж інше волосся. Після здчі аналізу вявили дріжді та грибок. Лікар прописав Спораксол та шампунь Дермазол. Лише через 6 місяців аналізи були чисті, ліки перестали пити, але волосся на тому мсці росте і надалі біле! Чому біле? Що робити?
Категория: Дерматолог
Добавлен: 29 января 2020 года

12 ответов

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2020-01-30 09:45
Добрый день, причина такого рода очагового изменения цвета волос достоверно не известна, изменить эту ситуацию медикаментозно к сожалению невозможно. Главное, что это состояние не представляет опасности.
Наталія 2020-02-04 12:03
При повторному аналізі на шкрібок волосся та шкіри був висіяний новий грибок Aspergillus niger. Лікар прописала НІСТАТІН таблеткт та мазь. Чи допоможе, які є ще альтернативи. Боюся посадити печінку дитині? Звідки ми могли його підхопити? На скільки він небезпечний?
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2020-02-04 14:44
Уточните еще раз - лысин, корок, явного шелушения на голове нет?
Наталія 2020-02-04 14:50
Ні, немає Лише кількість волосся в даному місці здається менше, ніж рядом. Та ще деякі волосини білого кольору, тому здається така залисинка
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2020-02-09 15:55
Это состояние не обусловленно грибком. Применение препаратов ничего не решит. Светлое пятно останется. По всей видимости у ребенка есть еще себорейный дерматит, от этого и выявляют грибки в анализах. Для лечение себорейного дерматита достаточно шампуней.
Наталія 2020-02-09 19:57
А якже висіянмй аспоргелус нігер? Адже рік нащад був висіянмй зовсім інший грибок, мікоз та дріжді звідки ж взявся цей? Аналіз прказав що цей гоибок стійкий до кетоназола який кпаще шампунь? Від сульсени гірше жирніє волосся
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2020-02-24 19:09
Все эти исследования никак не касаются пятна на зытылке. Это самое важное.
У ребенка жирная себорея, это состояние не требует такого глубокого обследования. Кроме того возможны лабораторные погрешности при исследовании. Пр таком состоянии необходимо просто правильно подобрать шампуни. Попробуйте кето-плюс чередовать с хелден шолдерс. При необхзодимости голову можно мыть каждый день.
Наталія 2020-03-18 22:28
Ми ніяк не можемо вирішити ншу проблему! Прийшли нові аналізи і знову грибок! Підкажіть лікування! Шкіра чста, волося росте білеі немає тієї густоти на даному участку як на всій голові. Вже пропили і промазали ністатіном(
Наталія 2020-03-18 22:32
Наталія 2020-03-18 22:35
Так виглядає волосяя, воно зараз блищить від крему перхоті майже немає, миємо дермазолом
Наталія 2020-03-21 12:11
Такий вигляд після стрижки
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2020-03-25 19:02
На самом деле у ребенка нет проблем с волосистой частью головы, продолжайте периодически мыть голову шапмунем дермазол. Больше ничего не надо.
Анлизы приходят кажды раз разные - у меня большие сомнения в достоверности этих результатов. Не тратьте деньги на бесполезные исследования. Белое пятно никуда не уйдет, мы уже об этом говорили.
Будье здоровы!