Під коліном стало чухатись і червоне пятно появилось

Спрашивает: Наташа
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: немає
Здравствуйте, в мене вже місяць під коліном чухається, появилось червоне пяно, яке потім стало напухати, коли я придивилась, то там ще якесь синеньке те пятно. Може це щось вкусило, кліща я на собі не знаходила, але в лісі була. Допоможіть мені будь ласка з моєю проблемою
Теги: червоне пятно під коліном
Категория: Дерматолог
Добавлен: 9 ноября 2015 года

1 ответ

Жовтун Виктория Викторовна
дерматолог 2017-02-15 10:29
Добрый день Думаю вы уже обратились к специалисту и все высыпания прошли