Переривання вагітності

Спрашивает: Ольга
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Мігрень
Здравствуйте, у мене затримка 5 днів, тест позитивний. Після полового акту пройшло 20 днів. Підкажіть будь ласка чи є ще можливість перервати вагітність таблетками? Якщо це можливо, підкажіть будь ласка які більш ефективні! Щиро дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 20 октября 2020 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2020-10-21 12:38
Здравствуйте. Ольга, аборты по интернету не проводятся. Обращайтесь к врачу очно на осмотр и для назначений