Перемикання класів імуноглобулінів (Так/Ні)

Спрашивает: Микита Жаворонок
Пол: Мужской
Возраст: 23 года
Хронические заболевания: Немає
.
Вітаю вас, підскажіть будь ласка: Перемикання класів імуноглобулінів може відбуватися кілька разів? Чи це перманентні зміни, і довгоіснуюча Б клітина може зробити це тільки один раз?
.
Категория: Иммунолог
Добавлен: 23 марта 2024 года

5 ответов

Грищенко Денис Жоржевич
иммунолог 2024-03-24 13:12
Вітаю! З якою метою цікавитись? Для пацієнта це не потрібна інформація.
Платная консультация
Александр 2024-03-24 17:19
Цікавлюсь з тією метою, що у мене igG до Спайк-білку коронавірусу 270 через 9 місяців після 3-ї вакцинації. Після двох вакцин (PFIZER, МРНК) різко зникла алергія на все, пізніше почало якщо без подробиць: поступово, сильно псуватися здоров'я. Після третьої — тяжка вегетативна дисфункція та інші проблеми. Я був вимушений навіть швидку викликати.

Якщо коротко, я припускаю, що через надмірно наданого антигену при моєму вродженому імунодефіциті, мій організм мій почати виробляти імуноглобуліни G класу 4 в надмірних кількостях до цього спайк-білку, що призвело до формування імунної толерантності. Як наслідок, у мене 270 igG, тому що антиген все ще присутній, але не може бути нейтралізований за допомогою igG-4. В свою чергу цей спайк-білок циркулюючий бог зна скільки в організмі — міг порушити вегетативний тонус блукаючого нерву, що і призвело до моєї вегетативної дисфункції, яка проявляється у вигляді "Синдрому постуральної ортостатичної тахикардії" за гіперадренергичним типом.

У інших спостерігається те ж саме. НОВІ НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ:

"IgG4 Antibodies Induced by Repeated Vaccination May Generate Immune Tolerance to the SARS-CoV-2 Spike Protein"
Посилання: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC10222767

"The Anti-SARS-CoV-2 IgG1 and IgG3 Antibody Isotypes with Limited Neutralizing Capacity against Omicron Elicited in a Latin Population a Switch toward IgG4 after Multiple Doses with the mRNA Pfizer–BioNTech Vaccine"
Посилання: https://www.mdpi.com/1999-4915/16/2/187

Ось тому і питаю.
Александр 2024-03-24 17:25
***Виправлення граматичної помилки при написанні тексту: ПАРАСИМПАТИЧНИЙ тонус блукаючого нерва. А не вегетативний.
Александр 2024-03-24 17:43
Також хочу додати, що 270 це саме до S-білку після вакцинації, а не ковіду. До ковіду (омікрон) 10 igG. Зараз я не хворію ковідом. І на додаток, я маю версію, що і омікрон був лише пригнічений, але до кінця не знищений. Як у ВІЛ-інфікованих.

НА ВІЛ ТА ІНШЕ НЕ ХВОРІЮ! Є АНАЛІЗИ.

Підтвердити те про що я кажу — може аналіз крові на підтип 4 глобуліну G.

Але повертаючись до суті питання. Чи перемикання класів імуноглобулінів може відбуватися кілька разів? Чи це перманентні зміни, і довгоіснуюча Б клітина може зробити це тільки один раз?

Це ж буде просто катастрофа
Грищенко Денис Жоржевич
иммунолог 2024-03-25 15:45
В клітині пам'яти можуть тривало виробляти імуноглобулін під час стимуляції.
А який у Вас вродженій імунодефіцит?