Беременность и ципринол

Спрашивает: Мария
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Здравствуйте, в бак посеве нашли E. coli с 16 по 26 февраля пила ципринол 500 мг по 2 раза в день и флукозамед 150 мг на 4 и последний день лечения. 7 марта узнала что беременна последняя менструация 6 февраля. Получается лечение попало на вторую и третью акушерские недели. Может ли данное лечения повлиять на малыша?
Категория: Генетик
Добавлен: 11 марта 2023 года

5 ответов

Наталя Петрівна
генетик 2023-03-11 22:44
Доброго дня,
я консультую лише українською мовою з 24.02.22.
Чи підходить Вам одержати відповідь українською?
Платная консультация
Мария 2023-03-11 22:46
Да
Наталя Петрівна
генетик 2023-03-12 11:54
1. Складно сказати на якому терміні вагітності відбувся вплив. Це може бути у перші два тижні після запліднення. А в цей період діє правило "все або нічого".
Якщо Ви зробили вже УЗД и за розміром плідного яйця припустили Ваш реальний термін - можливо це дасть уточнення.

2. Препарат ципринол (Ciprofloxacin) відноситься до категорії В або С, тобто не відомо випадків порушення після його застосування під час вагітності.
https://www.drugs.com/pregnancy/ciprofloxacin.html

Препарат флукозамед (Fluconazole) відноситься до категорії D. Це означає, що є деякі свідчення, що він може підвищувати ризик аномалій в окремих випадках.
https://www.drugs.com/pregnancy/fluconazole.html
Платная консультация
Мария 2023-03-12 13:23
Дякую, я iз Молдови. Я все зрозумiла.