Пече шкіра під рукою і розходиться по тілу чому?

Спрашивает: Настя
Пол: Мужской
Возраст: 23 года
Хронические заболевания: Немає ніяких
Здравствуйте, пече шкіра на руці і поступово розходиться по тілу нічого Не приймаю на на руці нічо не видно но пече необслідувалась ще алергії немаю їсти їла як обично незнаю що це таке да і вийшли якісь ніби больфа но не больфа що це може бути?
Категория: Дерматолог
Добавлен: 25 января 2017 года

1 ответ

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-01-25 19:08
Добрий день!
Відвідайте терапевта , зробіть ЕКГ.
Також , проконсультуйтесь у невролога .
Якщо будуть питання після очного візиту до лікарів, пишіть .