Не можу виспатися

Спрашивает: Валентин
Пол: Мужской
Возраст: 34 года
Здравствуйте, Попав в аварію в Липні 2014р. Робили Мрт голови сказали що немає нічого поганого. Неможу виспатися ні в день, ні вночі. В грудях комок стоїть, буває давить. З ранку тошнить, голова болить. Підскажіть до якого звернутися лікаря
Категория: Невропатолог
Добавлен: 5 декабря 2014 года

1 ответ

Качанов Руслан Станиславович
невропатолог 2014-12-05 19:27
Проверь шею и грудной отдел позвоночника, если нет противопоказаний, то можно массаж или лучше мануальную терапию